Zbiornik Betonowy

Zadzwoń do nas

+48 791 162 821

Napisz do nas

kontakt@zbiornikbetonowy.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt - 07:00 - 18:00
Sob - 09:00 - 15:00

Szamba Betonowe Tuchola

Zbiornik Betonowy

SZAMBA BETONOWE Tuchola

Brak możliwości przyłączenia do sieci kanalizacyjnej w Tucholi? Wybierz szambo betonowe jako alternatywę.

Brak sieci kanalizacyjnej w Tucholi nie musi już być przeszkodą do korzystania z Twojej nieruchomości lub działki rekreacyjnej. Klienci z całej Polski zaufali naszym zbiornikom betonowym na szambo, które wykonane są z niezwykle trwałego betonu B25W8, których monolityczna konstrukcja wykonana jest z zachowaniem obowiązujących norm. Teraz możesz zamówić szambo betonowe z montażem w Tucholi . Duża dostępność zbiorników betonowych pozwoli Ci wybrać szambo betonowe o odpowiedniej wielkości. Dostępne są zbiorniki o pojemności 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3, 12 m3. Większe szamba betonowe sprawdzą się w obiektach użyteczności publicznej i gospodarstw domowych, w których mieszka na co dzień minimum 4 osoby. Mniejsze zbiorniki sprawdzą się na twoim ogródku działkowym lub podłączone do domku letniskowego, w którym sporadycznie przebywasz. Teraz możesz zapoznać się ze specyfikacją każdego zbiornika betonowego na szambo dostępnego na naszej stronie internetowej i zamówić go już dziś, a my dostarczymy je na terenie Tucholi. Teraz nie musisz martwić się brakiem przyłączenia do kanalizacji. Jeśli w Twojej okolicy nie ma planów na budowę sieci kanalizacyjnej, wystarczy, że zamontujesz swoje własne szambo betonowe i bez problemu ją zastąpisz. Każdy zbiornik betonowy zamówiony przez Ciebie zbiornik betonowy na szambo jest bezpieczny dla środowiska, dokładnie zaizolowany w środku i na zewnątrz w taki sposób, aby żadna ciecz nie wydostała się na zewnątrz oraz wody opadowe lub gruntowe nie dostawały się do jego środka. Dodatkowo posiada atest higieniczny, aprobatę ITB, certyfikat PN-EN oraz deklarację zgodności. To wszystko daje Ci gwarancję użytkowania zbiornika przez minimum 40 lat. Zamówienia na terenie Tucholi są realizowane w możliwie jak najkrótszym czasie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu utrzymujemy wysoki stosunek jakości do przystępnie niskiej ceny. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji i chcesz z nami porozmawiać jakie szambo betonowe wybrać dla siebie, chętnie Ci pomożemy. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Trwałe i odporne szambo betonowe w Tucholi z gwarancją niskiej ceny.

Jako producent zbiorników betonowych na szambo czujemy odpowiedzialność za środowisko w Tucholi, dlatego przez lata udoskonalaliśmy proces produkcji naszych zbiorników w taki sposób, żeby nie przyczyniały się do jego zanieczyszczenia. Dzięki temu powstały zbiorniki tak szczelne i tak odporne na obciążenia zewnętrzne, że ich trwałość liczona jest w dekadach, a nie latach. Brak możliwości przedostawania się wody do środka oraz wycieku nieczystości na zewnątrz docenili nasi dotychczasowi klienci, który polecają naszą firmę swoim znajomym. Wybrany przez Ciebie zbiornik betonowy na szambo może zamontować pod podjazdem lub pod miejscem parkingowym. Zbrojona płyta, którą przykryty jest zbiornik, może wytrzymać nawet nacisk nawet do 12,5 tony. Na terenie Tucholi jesteśmy w stanie dostarczyć i zamontować zbiorniki jednokomorowe, dwukomorowe oraz wielokomorowe. Szybki i sprawny montaż pozwoli Ci w pełni korzystać z instalacji wodno-kanalizacyjnej w Twoim domu już w kilka godzin po montażu. Każdy zbiornik betonowy objęty jest naszą gwarancją, która trwa 3 lata. Jako producent wypracowaliśmy procedury, które pozwalają Ci zaoszczędzić pieniądze, bo gwarantujemy najniższą cenę szamba betonowego w Tucholi. Brak pośredników pozwala nam na stosowanie najlepszych dostępnych materiałów do produkcji zbiorników betonowych na szambo przy utrzymaniu najlepszych cen. Zamawiając u nas szambo betonowe, nie musisz się martwić transportem. Gotowy do montażu zbiornik przywieziemy pod wskazany adres na terenie całej Tucholi w ciągu kilku dni.

O co najczęściej pytają klienci z Tucholi

Zbiorniki betonowe oferowane w Tucholi i okolicach różnią się od siebie pojemnością i ilością komór. Żeby móc dokładnie przygotować wycenę z zachowaniem gwarancji najniższej ceny skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz. My zajmiemy się resztą.
Kupując szambo betonowe, otrzymujesz kompletny zbiornik na szambo, w którego skład wchodzi wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH oraz ITB, pisemna gwarancja na 3 lata. Zakupiony u nas zbiornik zostaje przez nas umieszczony w wykopie, który powinieneś wcześniej przygotować.
Tak, możesz wymienić za dopłatą właz betonowy na właz żeliwny.
Jeśli nie wiesz jakiej pojemności zbiornik na szambo wybrać skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać optymalną wielkość szamba dla Ciebie i Twojej rodziny. Możesz też przyjąć, że dziennie jedna osoba zużywa około 150 litrów wody. Do szamba trafia około 90% wody w różnej postaci. Dla 3-osobowej rodziny zalecany jest zbiornik o pojemności od 8 do 10 m3.
Każdy zakupiony u nas zbiornik dostarczany jest pod wskazany przez Ciebie adres. Przygotowanie wykopu i montaż szamba betonowego jest możliwy w wielu regionach kraju, zapytaj naszego konsultanta, ile kosztuje kompleksowa usługa w Tucholi.

Formularza kontaktowy

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą to prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Zazwyczaj odpowiadamy tego samego dnia.

Zadzwoń

+48 791 162 821

Godziny otwarcia

08.00 - 18.00

Adres biura

Sołtyków