Zbiornik Betonowy

Zadzwoń do nas

+48 791 162 821

Napisz do nas

kontakt@zbiornikbetonowy.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt - 07:00 - 18:00
Sob - 09:00 - 15:00

Szambo betonowe 10m3 – Dla kogo?

szambo 10m3

Nie masz dostępu do kanalizacji? Masz firmę? Chcesz zaoszczędzić na wywozie nieczystości w swoim gospodarstwie domowym? Jeśli odpowiedziałeś: „tak” na chociażby jedno z tych pytań, to doskonałym rozwiązaniem będzie dla Ciebie szambo betonowe 10m3. Zwróć przy tym uwagę na wybór doświadczonego producenta.

Zbiornik Szambo 10m3

Jeśli ktoś zdecyduje się nas szambo betonowe 10m3 nadal nie musi ubiegać się o otrzymanie pozwolenia na budowę. Przy tej pojemności nadal nie jest to potrzebne dla wykonania tej inwestycji. Jednocześnie zbiornik na szambo o pojemności 10 m3 jest już na tyle duży, że z powodzeniem zapewni swobodne odprowadzanie ścieków w firmie, dużym gospodarstwie domowym, ale i dla typowej rodziny w modelu 2+1, 2+2. Zwłaszcza jeśli domownicy myślą o zaoszczędzeniu na wydatkach poprzez zmniejszenie częstotliwości wywozu nieczystości i co za tym idzie rzadsze wzywanie wozu asenizacyjnego (popularnej szambiarki).

Zbiornikbetonowy.pl jest doświadczonym producentem, a w jej ofercie znajduje się nie tylko szambo betonowe 10m3. Monolityczne konstrukcje o mniejszych, jak również większych pojemnościach dostarczane są na miejsce montażu. Ich konstrukcja i materiał wykonania – beton wodoszczelny to gwarancja wieloletniej trwałości oraz szczelności. Te dwa wspomniane parametry mają szczególne znaczenie jeśli chodzi o bezpieczeństwo użytkowania jakie powinien zapewniać zbiornik betonowy 10m3 na nieczystości ciekłe. Ma to oczywiście także swoje znaczenie pod względem konieczności wypełnienia wszystkich obowiązujących wymogów prawnych w tym obszarze.

Zbiornik Szambo 10m3 wymiary

Jaką pojemność szamba wybrać? To chyba najczęściej zadawane przez inwestorów pytanie w momencie planowania tej inwestycji. To zrozumiałe planując zbiornik na nieczystości ciekłe, jego konstrukcję i montaż chce się mieć pewność, że będzie on spełniał swoją rolę i nie wygeneruje zbyt dużych kosztów eksploatacyjnych. Co w tym przypadku oznacza, że szambo zbiornik nie będą musiały być zbyt często opróżnianie. Przy pojemności 10 m3 ryzyka ponoszenia nadmiernych wydatków za wywóz nie ma. I to bez względu na to czy chodzi o firmę, czy o gospodarstwa domowe różnej wielkości. Generalnie planując wielkość jaką powinno mieć przyszłe szambo betonowe czy o pojemności 10 m3 czy mniejsze lub też większe, jako inwestor powinieneś wiedzieć że jedna osoba produkuje od 100 do 200 l nieczystości dziennie. Taka wiedza jest niezbędna do wykonania odpowiednich kalkulacji.

Równie istotna jest świadomość tego jak duże jest szambo szczelne 10m3, sama wiedza o tym , że pomieści ścieki może nie wystarczyć, a to ze względu na konieczność wykonania wykopu. Sam zbiornik 10m3 ma wymiary 300x240x170. Wykonując wykop warto zachować margines przynajmniej 50 cm. Dlatego polecane przez tak doświadczoną w branży firmę? Wymiary wykopu to 350x300x220.

szambo betonowe 10000l

Zbiornik 10m3 Cena

Zbiornikbetonowy.pl jako wyspecjalizowany podmiot posiadający własną sprawdzoną technologię i zaplecze transportowe jest w stanie zaoferować swoim klientom doskonały stosunek jakości do ceny. Sam zbiornik na szambo 10m3 można nabyć w cenie poniżej 2000 złotych. Na rynku w tej branży to wyśmienita okazja. Stoi za nią jak już wyżej wspomniano, wysoka jakość konstrukcji uszczelnionej izolbetem i samego betonu wibroprasowanego, wodoszczelnego o bardzo nikłej nasiąkliwości zaledwie w warstwie powierzchniowej. To z takiego właśnie betonu firma Zbiornikbetonowy.pl wykonuje szambo o rekomendowanej pojemności 10 m3. Rekomendowanej dla kogo?

Szambo Betonowe 10m3 dla kogo?

Betonowy zbiornik na nieczystości ciekłe o pojemności 10m3, jak już wiesz z wcześniejszej części tego artykułu jest przeznaczony dla dużych gospodarstw domowych, typowych rodzin które chcą zaoszczędzić na kosztach zamawiania szambiarki oraz dla firm i przedsiębiorstw.

Szambo zbiornik 10 m3 bezproblemowo zapewnia odpowiednie magazynowanie nieczystości ciekłych, bez konieczności częstego jego opróżniania właśnie. Ponadto, zbiornik o tak dobranej pojemności 10 m3 doskonale spełni swoje zadanie u wszelkich innych inwestorów, którzy posiadają duży teren i chcą zapewnić bezpieczne i ekologiczne magazynowanie ścieków lub innych nieobojętnych dla środowiska substancji. Dlatego też wysokiej jakości zbiornik betonowy 10 m3 firmy ? sprawdzi się w użytkowaniu także w rolnictwie, gospodarstwie rolnym. W jaki sposób? To sam rolnik wie zapewne najlepiej. Pierwszym z brzegu przykładem może być chociażby przechowywanie gnojówki. Dlatego, podkreślmy to jeszcze raz ważna jest szczelność i korzystanie z technologii betonu wibroprasowanego.

Szczelne szambo 10m3

Takie betonowe szambo, zbiornik 10 m3 odporny na agresywne chemicznie środowisko jest bezpieczny w użytkowaniu dla inwestora. Jego trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych jest niezawodna. Dodatkowo, betonowa konstrukcja dużego zbiornika 10m3 zapewnia szczelność i bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego. Chroni przed jakimkolwiek skażeniem. Ponadto, zbiornik szambo betonowe o pojemności 10m3 pozwala na magazynowanie dużych ilości ścieków i innych substancji, których środowisko jest agresywne chemicznie i musi być właściwie izolowane.

Spis Treści

Napisz do nas

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych zbiorników lub chciałbyś uzyskać poradę to zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta

Kontakt

Godziny Otwarcia

Zbiornik Betonowy - Kontakt

Wypełnij poniższy formularz, a nasz dział obsługi klienta odpiszedo Ciebie w ciągu kilku minut