Zbiornik Betonowy

Zadzwoń do nas

+48 791 162 821

Napisz do nas

kontakt@zbiornikbetonowy.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt - 07:00 - 18:00
Sob - 09:00 - 15:00

Szamba Betonowe Kielce

Menu

szambo betonowe Kielce

Co zrobić, gdy w gminie nie ma kanalizacji albo Twój dom z różnych względów nie może być do niej podłączony? Tego typu problemy mają najczęściej mają jednak podłoże finansowe, a co za tym idzie nie można ich szybko rozwiązać. Jedynym łatwo dostępnym rozwiązaniem na już jest szambo betonowe Kielce.

Prosto, szybko i na dodatek korzystnie zarówno pod względem jakości jak i tym finansowym. Czym jest szambo? To bezodpływowy zbiornik, który musi posiadać wymagany prawem stosowny certyfikat szczelności. Wszystko po to, by nieczystości w tym niebezpieczne dla zdrowia chemikalia nie przedostały się do środowiska naturalnego i nie zanieczyściły chociażby ujęć wody pitnej.

Szambo betonowe Kielce oferowane przez naszą firmę to gwarancja trwałości i zgodności ze wszystkimi wymogami. Zbiorniki betonowe jakie produkujemy powstają z wysokiej jakości betonu wodoszczelnego B25W8.

Charakterystyczną cechą tego wyjątkowego materiału jest to, że woda jest w stanie penetrować go jedynie na minimalną głębokość. Dzięki czemu zbiornik nie eroduje, czyli nie niszczeje i nie przecieka. Szambo betonowe w Kielcach:

a może jeszcze większe zbiorniki betonowe o pojemności 20m3 albo 50m3. Bez względu na to jakie konkretnie są Twoje potrzeby w naszej ofercie znajdziesz wyroby prefabrykowane, które prócz wszystkich wyżej wymienionych zalet charakteryzuje prostota montażu. Wystarczy wykop, by szambo betonowe dowolnych rozmiarów zostało w nim umieszczone i spełniało swoją rolę. My dowieziemy go na miejsce w Kielcach.

ziemianka ogrodowa Kielce

Nawet jeśli lubisz majsterkować ziemianka ogrodowa może się okazać dużym wyzwaniem. Kielce to jedno z miejsc, w którym jako doświadczony producent możemy Ci zaproponować doskonałe gotowe rozwiązanie. 

Dla niezdecydowanych parę słów o tym, dlaczego piwniczka ogrodowa powinna znaleźć miejsce na posesji. Po pierwsze, jeśli już o miejscu mowa, to nie zabierze go ona zbyt dużo, ponieważ z samego swojego założenia może zostać ona umieszczona pod ziemią. A miejsce jej posadowienia nadal będzie zdobił malowniczy pagórek w ogrodzie. Po drugie beton i/lub podziemna lokalizacja, to specyficzny mikroklimat i temperatura 4-6 stopni Celsjusza. To z kolei sprawia, że ziemianka ogrodowa bez względu na to czy to Kielce czy inna lokalizacja staje się idealnym miejscem na przechowywanie, wina, przetworów owocowo-warzywnych i łatwo psującej się żywności. Taka komórka ogrodowa to prawdziwy rarytas dla zwolenników ekologii, którzy w ten sposób mogą dodatkowo zabezpieczyć żywność przed szkodnikami i to bez stosowania chemikaliów.

Twoja ziemianka ogrodowa w Kielcach potrzebuje wykop odpowiedniej wielkości oczywiście dopasowany do rozmiarów piwniczki.

Nie jesteśmy tylko producentem. Przyjeżdżamy własnym transportem i osadzamy spiżarnie betonowe z gotowym otworem na drzwi ściśle według życzenia naszego klienta.

zbiornik na deszczówkę Kielce

To nie chwilowa moda, a realna potrzeba. Zbieranie deszczówki to jednak nie tylko korzyść dla środowiska, ale również dla Ciebie i to być może nie tylko finansowa. Mieszkasz na terenach zalewowych, podmokłych? Zbiornik na deszczówkę Kielce o pojemnościach:

pozwoli na stworzenie skutecznego tzw. wstępnego zbiornika retencyjnego i uniknięcie potencjalnych zniszczeń. Jesteśmy producentem, ale oferujemy więcej. Zbiornik na deszczówkę Kielce i w innych lokalizacjach transportujemy własnym transportem i montujemy według życzenia klienta. Potrzebne jest jedynie wcześniejsze wykonanie wykopu i decyzja o ostatecznym sposobie wykonania montażu.

Zarówno zbiorniki betonowe naziemne, podziemne jak i wgłębione gwarantują szczelność i są odporne na oddziaływania chemiczne. Woda przechowywana pod ziemią zimą nie zamarza i jest chroniona przed zanieczyszczeniami. Deszczówka nadaje się do wielu prac w domu – pranie, sprzątanie, mycie auta spłukiwanie toalet oraz jest doskonałą wodą do nawadniania ogrodu.

kanał samochodowy Kielce

Oszczędzaj pieniądze wybierając gotowy, zbrojony kanał samochodowy Kielce. Chcesz uruchomić lub rozbudować swój warsztat samochodowy? A może po prostu chcesz bezpiecznie majsterkować przy samochodzie we własnym garażu? Bez względu na Twój ostateczny cel kanał betonowy w dowolnie wybranym rozmiarze:

odlany jako monolityczna całość spełni oczekiwania. Jako producent jesteśmy tego pewni chociażby ze względu na jakość użytego wodoszczelnego betonu B25W8 oraz 10 cm podłogę. Taka grubość zapewni Ci stabilność i bezpieczeństwo.

zbiornik retencyjny Kielce

Magazynowanie wody i jej oszczędzanie to obecnie konieczność zarówno w gospodarstwach domowych jak i na skalę przemysłową. Oszczędność wody przekłada się na oszczędność złotówek, zyskuje też środowisko. Zbiornik retencyjny Kielce jako producent oferujemy w różnych pojemnościach:

Duży zbiornik betonowy możemy również ściśle dopasować do potrzeb zamawiającego. Dysponujemy własnym transportem, zbiornik retencyjny Kielce dowieziemy własnym transportem i zamontujemy go na miejscu. Jedyne co musi zapewnić inwestor, to wcześniej przygotować wykop.

Galeria
zbiorników

szambo betonowe
ziemianka ogrodowa
zbiornik retencyjny

Napisz do nas

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych zbiorników lub chciałbyś uzyskać poradę to zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta

Kontakt

Godziny Otwarcia

Gdzie kupić zbiornik betonowy w Kielcach

Wypełnij poniższy formularz, a nasz dział obsługi klienta odpiszedo Ciebie w ciągu kilku minut